DUYURULAR
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ;)
EREĞLİ PEGEM AKADEMİ (KPSS)
kdz.ereglipegem
kdz.ereglipegem
EREĞLİ EBİL İNGİLİZ KÜLTÜR
eregliingilizkultur
eregliingilizkultur

Hakkımızda

Ebil Eğitim ; Her biri alanında uzman eğitim kadrosuyla, kendine özgü, çağdaş , zamana ayak uydurabilen esnek eğitim sistemiyle bilişim teknolojisi sektöründe, eğitim ve diğer faaliyet alanlarında 1987 yılından bu yana hizmet vermektedir. Çeyrek asırlık geçmişiyle geleceğe ışık tutan kurumumuz 21. yüzyılın gerekleri doğrultusunda Bilgisayar ve teknoloji destekli çağdaş ve yenilikçi eğitim anlayışıyla çizdiği yolda ilerlemeye devam etmektedir. 

Kurumumuz 1987 yılında eğitim faaliyetlerine başlamış olup Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe , Bilgisayar İlköğretim müfredat programları, Web Tasarım Programcılığı, AutoCad, 3D Studio Max, ECDL Kursları, Matematik, İngilizce, Almanca, AÖF dersleri, Tıbbi sekreterlik Kurslarını başarıyla vermektedir. Milli eğitim Bakanlığı`ndan onaylı verilen kurslarımızda; kursiyerler eğitim sonunda Milli eğitim bakanlığı tarafından düzenlenen sınavlara katılarak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almaya ve meslek sahibi olmaya hak kazanmaktadırlar. 

Kurumumuz bu güne kadar toplam 4112 bilgisayar işletmenliği sertifikası, 3450 bilgisayarlı muhasebe sertifikası, 1336 bilgisayar programcılığı sertifikası, 680 ingilizce sertifikası, 800 autocad sertifikası, 164 bilgisayar okur-yazarlığı sertifikası, 60 solidworks sertifikası, 100 web tasarımcısı sertifikası, 80 3DMax sertifikası vermiştir. Ayrıca kamu ve özel sektörlere yaptığımız çalışmalarla bir çok öğrencimizi işe yerleştirmiştir. Bilgisayar işletmenliği programlarımızdan mezun ettiğimiz öğrencilerin %40`ını , Bilgisayarlı Muhasebe programlarından mezun ettiğimiz öğrencilerin %70`ini ve Bilgisayar Programcılığı programlarından mezun ettiğimiz öğrencilerin ise %20`sini Kamu ve Özel Sektörde çeşitli kurum ve kuruluşlarda istihdam etmiş bulunmaktayız. 

20 yıllık tecrübemize dayanarak, işletmelerin aradığı nitelikli elemanları yetiştirmek için en fazla tercih edilen dallarda eğitim vermeye devam ediyoruz. Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe ,bilgisayar programcılığı, Bilgisayar Networks ve Bakım Onarım elemanı, Eta – Logo- Byte Entegre, Logo Go yada Vega Muhasebe Paket Programlarını kullanabilen elemanlar ile İleri Excel´de hızlı programlar ve grafikerler ile sunum hazırlayabilen insan gücüne duyulan ihtiyaca cevap verecek mezunlarımızla ülkemizin yetişmiş iş gücüne katkımız hızla sürmektedir. Başarılarımızın sebeplerinin en başında araştırmacı kadromuz ve etkili eğitim metotlarımız gelmektedir.Ayrıca Kurumumuz, İşkur ile ortak düzenlediği istihdam zorunluluğu olan eğitim programlarını, sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirerek başarıyla hayata geçirmiş ve geçirmeye devam etmektedir.