DUYURULAR
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ;)
EREĞLİ PEGEM AKADEMİ (KPSS)
kdz.ereglipegem
kdz.ereglipegem
EREĞLİ EBİL İNGİLİZ KÜLTÜR
eregliingilizkultur
eregliingilizkultur

BİLGİSAYAR KURSLARI

Diğer Kurslar

Bilgisayar Programcılığı

Kursun İçeriği

İnternet çağımızın en geniş, en hızlı, çeşitlilik bakımından en zengin iletişim aracıdır. Web siteleri söz konusu iletişimi sağlamak için en fazla ihtiyaç duyulan araçlardan biridir. Web sitelerinin tasarım, işlevsellik, güvenlik ve hız gibi özellikleri iletişimin kalitesi bakımından önem arz etmektedir. Kurs sırasında, kursiyerlerimize verdiğimiz web tasarım eğitimi kaliteli bir web sitesinin oluşturulması için gerekli ilkeleri göz önünde bulundurarak web tasarım eğitimi vermektedir.

Kurs sonunda Her bir kursiyer ASP.NET ile SQL veritabanı etkileşimli, dinamik web siteleri oluşturabileceklerdir. Ayrıca kursiyerlerimiz Haber portalı, e-ticaret siteleri, arama motorları ve internet üzerinden çalışan uygulamalar hazırlayabilirler.

Kursiyerlerimiz Web Programlama (ASP.NET) Kursunu alarak Programcılık ve veritabanı mantığını öğrenerek, güncellenebilen dinamik web siteleri yapabilir, Sorgu mantığını alarak farklı yazılım projelerini geliştirebilecek duruma gelirler.

Kimler Tercih Etmeli

Web tasarımını en başından öğrenmek isteyenler, programcılık tabanlı okul mezun olup bilgilerini ileri seviyeye taşımak isteyenler web tasarım kursuna katılabilirler. Ayrıca internet, kitap vs. gibi araçları kullanarak web tasarımını kısmen öğrenmiş ve daha profesyonel olmak isteyenlerde web tasarım kursumuza katılabilir. 

Kurs Sonrasında Verilecek Sertifikalar

Kurs sonrasında MEB onaylı sertifika verilecektir.

Eğitim Takvimi

  • Eğitim Takvimi için tıklayınız.