DUYURULAR
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ;)
EREĞLİ PEGEM AKADEMİ (KPSS)
kdz.ereglipegem
kdz.ereglipegem
EREĞLİ EBİL İNGİLİZ KÜLTÜR
eregliingilizkultur
eregliingilizkultur

DİĞER KURSLAR

Diğer Kurslar

Bilgisayar Programcısı

Kimler Katılabilir?

MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenlik kursumuza katılmış olanlar; yazılım geliştirmeyi öğrenmek isteyenler, temel yapıda Algoritma geliştirmeyi öğrenmek isteyenler, Kpss sınavında sertifika zorunluluğu olan ilgili bölümlere girecek olanlar, MEB Onaylı Bilgisayar Programcılığı Kursu'na katılabilirler. Programlama, bilgisayarda bir işi yapması için komutları sıralama, test etme ve bütünleştime sürecidir. Programcı olmak isteyen kişiler; belli bir seviyede matematik mantığına sahip olmalıdır.

Kursu Bitirdiğinizde?

Bilindiği üzere programcılık, günümüzde çok çeşitlidir. Sistem, multimedya, web, masaüstü programcılığı... gibi. MEB Onaylı Bilgisayar Programcılığı kursu, programlamanın temelini, programcı olmak isteyenlere öğretir. Katılımcı,  kursu sonunda istediği programlama diline yönelebilir.

MEB Onaylı Bilgisayar Programcılığı kursunu bitirdiğinizde, yazılım geliştirme mantığını ve programlama dillerini temel düzeyde profesyonel bir şekilde öğrenmiş oluyorsunuz. Burada edindiğiniz bilgi birikimi ile yazılım geliştirme konusunda kendinizi daha da geliştirmek için gerekli olacak temel bilgiye sahibi olurken, kurs bitiminde alacağınız sertifikalar ile bir çok devlet sınavında ve özel sektörde tercih edileceksiniz. Bu eğitimle kariyerinize yön verebilirsiniz.

Bilgisayar Programcılık Kursu Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar:

» Milli Eğitim Bakanlığı 400 Saatlik Bilgisayar Programcılığı Sertifikası